Truien & cardigans
Filters
Mayoral - Lined sweater dark
MayoralStofsamenstelling: 100% PolyesterWasvoorschriften:Â
Mayoral - Floral-embroidered cardigan seed
MayoralStofsamenstelling:Â 28% acryl, 28% polyester, 22% polyamide en 22% viscoseWasvoorschriften:Â
Mayoral - Sweater Dino
MayoralStofsamenstelling: 60% Katoen, 30% polyamide, 10% WolWasvoorschriften:Â
Mayoral - Character intarsia sweater Blue
MayoralStofsamenstelling:Â 60% katoen30% polyamide10% wolWasvoorschriften:Â
Mayoral - Sweater H. Truffle
MayoralPULL OVER 59% katoen 30% polyamide 9% wol 2% polyester    Â
Mayoral - knit sweater with pattern Pottery
MayoralSamenstellingBuitenkant: 29% viscose 29% acryl 28% polyester 14% polyamide Onderhoudsinstructies
Mayoral - Sweater H. Milk Vig
MayoralStofsamenstelling: 60% katoen, 30% polyamide, 10% wolWasvoorschriften: wolwasprogramma, strijken op lage t°, niet in droogtrommel
Mayoral - Fleece pullover Soya
MayoralStofsamenstelling: 95% katoen, 5% elastaanWasvoorschriften: machinewasbaar 30°, strijken op lage t°
Mayoral - Patterned pullover Light Taup
MayoralStofsamenstelling: 64% katoen, 35% polyester, 1% elastaanWasvoorschriften: wasbaar op 30°, mag in droogtrommel, strijken op lage t°
Mayoral - Sweater H. Milk
MayoralStofsamenstelling: 60% katoen, 30% polyamide, 10% wolWasvoorschriften: wolwasprogramma, strijken op lage t°, niet in droogtrommel
Mayoral - Pullover Talco
MayoralStofsamenstelling: 99% katoen, 1% elastaanWasvoorschriften: Wasbaar op 30°, strijken op lage t°
Mayoral - Lined sweater Almond
MayoralStofsamenstelling: 94% Polyester, 5% katoen, 1% elastaanWasvoorschriften: Wasbaar op 30°, niet in droogtrommel, niet strijken
Mayoral - Oversized jumper Oat
Mayoral60% Cotton 30% Polyamide 10% Wool / 30 Maximum wash, gentle spin c / Do not bleach / Horizontal dry / Iron at a maximum temperature / Do not dryc...
Alle gegevens bekijkenMayoral - Cardigan in knit zacht beige
MayoralMayoral - Knit cardigan H. Skyblue
Mayoral52% Cotton 28% Acrylic 18% Polyester 2% Elastane / 30 Maximum wash / Do not bleach / Tumble drying allowed, maximum / Iron at a maximum tempera...
Alle gegevens bekijkenMayoral - Pompon knit cardigan Cream
Mayoral50% Viscose 30% Polyester 20% Polyamide / 30 Maximum wash, gentle spin c / Do not bleach / Horizontal dry / Iron at a maximum temperature / Do no...
Alle gegevens bekijkenMayoral - Sweater Blue
Mayoral47% Viscose 30% Polyamide 23% Polyester / 30 Maximum wash, gentle spin c / Do not bleach / Horizontal dry / Iron at a maximum temperature / Do no...
Alle gegevens bekijkenMayoral - Basic cotton jumper - Sorbet
MayoralWasvoorschriften: 30 Maximum wash - Do not bleach - Horizontal dry - Iron at a maximum temperature - Do not drycleanStofsamenstelling: 100% Cotton