Kousen
Filters
Natini - Kousen met strik - Off-White
NatiniKorte kousen met satijnen strik in off white.78% katoen-19% nylon-3%elastaan
Little Dutch - 3-pack sokken Safari Friends - Beige
Little DutchStofsamenstelling:Â Katoen, Elastaan, PolyamideWasvoorschriften:Â Wassen in de wasmachine op 30 graden, programma voor fijne was; strijken op lage te...
Alle gegevens bekijkenMayoral - Set of 6 socks - Beige
MayoralStofsamenstelling: 68% katoen, 28% polyamide, 4% elastaanWasvoorschriften: wassen op maximaal 30°C, niet bleken, verticaal laten drogen, strijken o...
Alle gegevens bekijkenGymp - Socks Kite Girls - Vanilla
GympStofsamenstelling: 85% Katoen, 13% Polyamide/Nylon, 2% ElastaanWasvoorschriften: Wassen op 30 °C, niet bleken, niet in de droogkast, en strijken op...
Alle gegevens bekijkenGymp - Socks Kite Girls - Beige
GympStofsamenstelling: 85% Katoen, 13% Polyamide/Nylon, 2% ElastaanWasvoorschriften: Wassen op 30 °C, niet bleken, niet in de droogkast, en strijken op...
Alle gegevens bekijkenGymp - Knee socks Kite - Beige
Gymp85% Katoen, 13% Polyamide/Nylon, 2% Elastaan
Gymp - Knee socks Kite - Beige
GympStofsamenstelling: 85% Katoen, 13% Polyamide/Nylon, 2% ElastaanWasvoorschriften: Wassen op 30 °C, niet bleken, niet in de droogkast, en strijken op...
Alle gegevens bekijkenGymp - Knee socks Kite - Vanilla
GympStofsamenstelling: 85% Katoen, 13% Polyamide/Nylon, 2% ElastaanWasvoorschriften: Wassen op 30 °C, niet bleken, niet in de droogkast, en strijken op...
Alle gegevens bekijkenMayoral - Set van 3 paar kousen - Dino Beige
MayoralStofsamenstelling: 72% Katoen, 25% Polyamide, 3% ElastaanWasvoorschriften:Â
Mayoral - Set van 3 paar kousen - Gestreept Blauw
MayoralStofsamenstelling: 72% Katoen, 25% Polyamide, 3% ElastaanWasvoorschriften:Â
Mayoral - Set van 3 paar kousen - Nautical 3jaar
MayoralMayoral - Socks petisui
MayoralStofsamenstelling: 76% katoen, 9% polyamide, 4% elastaan, 2% elastaanWasvoorschriften: wassen op maximaal 30°C, niet bleken, verticaal laten drogen...
Alle gegevens bekijkenMayoral - 4pc set socks H. Mocha
MayoralStofsamenstelling: 65% katoen, 32% polyamide, 3% elastaanWasvoorschriften: Wassen op maximaal 30°C, niet bleken, verticaal laten drogen, strijken o...
Alle gegevens bekijkenMayoral - Set of 6 socks - Pink
MayoralStofsamenstelling: 68% katoen, 28% polyamide, 4% elastaanWasvoorschriften: wassen op maximaal 30°C, niet bleken, verticaal laten drogen, strijken o...
Alle gegevens bekijkenPetit Bateau - Set van 3 paar geboortesokjes in katoen - Roze
Petit BateauSet van 3 paar meisjessokken van lichte katoenen badstof in zachte en verfijnde kleuren die gemakkelijk met elke outfit te combineren zijn, met een...
Alle gegevens bekijkenMayoral - Set of 6 socks Neutrals
Mayoral68% Cotton 28% Polyamide 4% Elastane / 30 Maximum wash / Do not bleach / Vertical dry / Iron at a maximum temperature / Do not dryclean
Mayoral - Korte kousen ecru
MayoralStofsamenstelling:Â 80% Cotton 20% Polyamide
Mayoral - Set van 3 paar kousen
MayoralStofsamenstelling:Â 72% Cotton25% Polyamide3% Elastane
Mayoral - Korte kousen roze
MayoralStofsamenstelling:Â 80% Cotton 20% Polyamide
Lassig - Anti slip socks Duck
Lassig87% organisch katoen 12% polyamide 1% lasthaan
Natini - Kousen met strik - Lila
NatiniKniekousen met satijnen strik in beige.78% katoen-19% nylon-3%elastaan
Natini - Kniekousen - Offwhite
NatiniKniekousen met satijnen strik in beige.78% katoen-19% nylon-3%elastaan
Bambam - Socks 'Dancing Feet' Beige (0-3 maanden)
BambamZachte beige sokjes met witte tekst 'dancing feet'Stofsamenstelling: 85% katoen, 12,9% polyester, 2,1% elastaanWasvoorschriften: Wasbaar op 30°, ni...
Alle gegevens bekijkenGymp - Socks Kite Boys - Beige
GympStofsamenstelling: 85% Katoen, 13% Polyamide/Nylon, 2% ElastaanWasvoorschriften: Wassen op 30 °C, niet bleken, niet in de droogkast, en strijken op...
Alle gegevens bekijken